11.02.2017.

Fudbaleri Budućnosti su odigrali sjajan meč, savladavši slovenački Maribor sa 3:1 u četvrtoj test utakmici na pripremama u Antaliji.

Iako se radi o pripremnoj utakmici plavi su još jednom pokazali da mogu biti težak rival i jačim ekipama iz regiona. Budućnost je bila bolji protivnik od samog početka pa do kraja, a ovoga puta naši fudbaleri su se potrudili da ne ispuste vodjstvo. Mrežu Maribora u 15.minutu prvi je načeo je Milivoje Raičević, nakon prodora i asistencije Vušurovića po desnoj strani. U 32.minutu prednost je duplirao Miloš Raičković sjajnim šutem sa 17 metara, da bi Maribor početkom drugog poluvremena smanjio prednost preko Gregor Bajdea. Konačan rezultat i pobjedu plavih postavio je Luka Mirković, golom u 64.minutu.

Trener Vukotić izveo je na teren startnu postavu: Dragojević, Radunović, Raspopović, Mitrović, Vukčević, Hočko, Raičković, Vušurović, Raičević, Vujović, Đalović. Igrali su još: Mirković, Camaj, Marković, Janketić, Banović, Terzić.

Budućnost će posljednju pripremnu utakmicu u Antaliji odigrati protiv ekipe Svantul Suručeni, 14.februara.